4.3km 120m
Pos | Name | Club | Age Class | Time |
---|---|---|---|---|
1st | Adam Thorpe | EPOC | M16 | 35:28 |
4.3km 120m
Pos | Name | Club | Age Class | Time |
---|---|---|---|---|
m5-13 | Samuel Dredge | EBOR | M21 | 99:03 |
4.3km 120m
Pos | Name | Club | Age Class | Time |
---|---|---|---|---|
n/c | Lee Beavers | AIRE | M35 | 43:18 |
1st | Andrew Connelly | IND | M35 | 92:32 |
4.3km 120m
Pos | Name | Club | Age Class | Time |
---|---|---|---|---|
n/c | Robert Gatenby | AIRE | M40 | 35:04 |
4.3km 120m
Pos | Name | Club | Age Class | Time |
---|---|---|---|---|
1st | Nick Martin | CLOK | M45 | 42:38 |
2nd | Edward Mellor | SELOC | M45 | 45:52 |
3rd | David Harrison | EPOC | M45 | 45:57 |
4.3km 120m
Pos | Name | Club | Age Class | Time |
---|---|---|---|---|
1st | Adam Kent | SYO | M50 | 57:08 |
4.3km 120m
Pos | Name | Club | Age Class | Time |
---|---|---|---|---|
1st | Chris Simmonds | HALO | M55 | 64:35 |
4.3km 120m
Pos | Name | Club | Age Class | Time |
---|---|---|---|---|
1st | Howard Sawyer | AIRE | M60 | 46:32 |
2nd | Peter Jones | AIRE | M60 | 51:03 |
3rd | John Purkis | SYO | M60 | 116:33 |
4.3km 120m
Pos | Name | Club | Age Class | Time |
---|---|---|---|---|
1st | Steve Whitehead | EBOR | M65 | 36:40 |
2nd | Martyn Roome | SROC | M65 | 43:50 |
3rd | Martyn Gill | AIRE | M65 | 47:51 |
4th | David Rose | BOF | M65 | 49:32 |
5th | David Lloyd | EBOR | M65 | 50:02 |
6th | Mike Ridealgh | EBOR | M65 | 59:43 |
7th | Bill Griffiths | EBOR | M65 | 63:48 |
8th | Henk Van Rossum | AIRE | M65 | 69:41 |
4.3km 120m
Pos | Name | Club | Age Class | Time |
---|---|---|---|---|
1st | Ian Couch | EPOC | M70 | 50:20 |
2nd | Peter Ross | MDOC | M70 | 51:32 |
3rd | Chris Burden | AIRE | M70 | 52:00 |
4th | Mike Cope | CLARO | M70 | 59:42 |
5th | Chris Kirkham | MDOC | M70 | 61:27 |
6th= | Keith Sykes | EPOC | M70 | 69:31 |
6th= | Peter Watson | EBOR | M70 | 69:31 |
8th | Ian Hill | AIRE | M70 | 70:36 |
9th | Richard Clark | EBOR | M70 | 72:53 |
10th | Fred Ross | EPOC | M70 | 79:46 |
11th | Brian Slater | HALO | M70 | 80:06 |
4.3km 120m
Pos | Name | Club | Age Class | Time |
---|---|---|---|---|
1st | Barrie Speake | EBOR | M75 | 54:32 |
4.3km 120m
Pos | Name | Club | Age Class | Time |
---|---|---|---|---|
1st | Nicole Grover | GBOR | W21 | 51:11 |
2nd | Emma McAnaw | CLARO | W21 | 61:37 |
4.3km 120m
Pos | Name | Club | Age Class | Time |
---|---|---|---|---|
1st | Marie Gibbs | AIRE | W40 | 54:46 |
2nd | Helen Chan | HALO | W40 | 61:43 |
3rd | Lisa Broadest | AIRE | W40 | 73:17 |
4.3km 120m
Pos | Name | Club | Age Class | Time |
---|---|---|---|---|
1st | Alexandra Ayling | AIRE | W50 | 60:10 |
2nd | Anna Chavez | AIRE | W50 | 79:10 |
4.3km 120m
Pos | Name | Club | Age Class | Time |
---|---|---|---|---|
1st | Lindsey King | AIRE | W55 | 55:49 |
4.3km 120m
Pos | Name | Club | Age Class | Time |
---|---|---|---|---|
1st | Karen Clark | EBOR | W60 | 54:02 |
2nd | Patricia Davies | NATO | W60 | 55:33 |
3rd | Susan Birtwistle | CLARO | W60 | 57:50 |
4th | Jill Smith | GBOR | W60 | 59:10 |
5th | Marcia Bradbury | SYO | W60 | 60:09 |
6th | Linda Hayles | EPOC | W60 | 73:08 |
4.3km 120m
Pos | Name | Club | Age Class | Time |
---|---|---|---|---|
1st | Sue Stevens | AIRE | W65 | 52:58 |
2nd | Judy Johnson | SYO | W65 | 53:12 |
4.3km 120m
Pos | Name | Club | Age Class | Time |
---|---|---|---|---|
1st | Jackie Barnes | CLARO | W70 | 70:13 |